Penzion Alba

ubytovanie Spindleruv Mlyn
 

*** Penzion Alba / ubytovanie Spindleruv Mlyn

Penzion Spindleruv Mlyn Alba

Penzión ALBA bol postavený a sprevádzkovaný v roku 2001 v najznámejšom a zároveň najatraktívnejšom krkonošskom stredisku Špindleruv Mlýn.

Ideálna poloha cca 10 min. chôdze do centra Špindlerovho Mlyna, a v blízkom dosahu svahov pre lyžovanie a bežeckých tratí.

Špindlerov Mlýn ubytovanie:
Penzión ALBA si zakladá na poskytovaní kvalitného ubytovania s raňajkami. Izby penziónu ALBA vo Špidlerově Mlyne sú dvoj až štvorlôžkové, vybavené vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou), telefónom a sat TV, chladničkou. Raňajky sú podávané formou studeného bufetu od 7:45 do 9:30 hodín (v cene).

Penzión ALBA štruktúra izieb:
Dvojlôžkové izby, dvojlôžková izba s kuchyňou, dvojlôžkové izby s prístelkou (2 m dlhá), štvorlôžková (rodinná) izba, apartmán (2 oddelené dvojlôžkové izby, kuchyňa, jedálenský stôl).

Penzión ALBA reštaurácia:
V penzióne ALBA Špindleruv Mlýn je aj štýlová reštaurácia pre približne 40 hostí a v lete je otvorená terasa pre 24 hostí. Tu môžete v čase od 17:00 do 23:00 hodín posedieť a vybrať si z menu českej i medzinárodnej kuchyne s množstvom špecialít vyhláseného šéfkuchára. V ponúke okrem iného čapované svetlé aj tmavé pivo z plzeňského pivovaru.

Penzión ALBA služby:
V deň príchodu sú izby pripravené po 14:00 hodine a uvoľnenie izby v deň odchodu je do 10:00 hodín. Platba za ubytovanie je v hotovosti pri príchode. Parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne zdarma alebo za poplatok v garáži (vopred objednané) objektu. V celom areáli penziónu ALBA je voľne prístupné WiFi pripojenie. Výmena uterákov a osušiek po 4 nociach. Bezplatný prenájom trezoru, kancelárske služby (fax, kopírovanie, pošta) a turistické informácie. Nefajčiarske izby, domáci maznáčik povolený.

Pre firemné stretnutia či semináre penzión ALBA vo Špindlu zabezpečí ubytovanie, stravovanie, plne vybavené školiace a kongresové miestnosti. Vo voľných chvíľach - adrenalínová zábava, turistika, lyžovanie, návšteva reštaurácie a iných podnikov.

Dovolenka na horách Špindleruv Mlýn:
Špindlerov mlyn ponúka veľké množstvo činností, ako tu tráviť voľný čas, a preto Vám penzión ALBA rád poskytne informácie diania v jeho okolí, či už športového alebo kultúrneho. Špindlerov Mlýn a celé Krkonoše sú centrom zimných športov (lyžovanie, snowboarding, bežkovanie, sánkovanie, bobovanie, ...), ale aj v lete tu nájdete mnoho atrakcií a zaujímavostí. Lyžiarsky areál Medvedín (štvorsedačková lanová dráha) je dostupná od penziónu ALBA pešo. Lyžiarsky areál Svätý Peter (3 dvoch až štvorsedačkové lanové dráhy) - zadarmo skibus cca 250 m od penziónu alebo vlastným autom s možnosťou bezplatného parkovania v areáli.

Penzion Spindleruv Mlyn Alba - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Spindleruv Mlyn Alba - možnosť pripojenia na internetPenzion Spindleruv Mlyn Alba - k dispozícii letná terasaPenzion Spindleruv Mlyn Alba - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Spindleruv Mlyn Alba - hotel má reštauráciuPenzion Spindleruv Mlyn Alba - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Spindleruv Mlyn Alba - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Spindleruv Mlyn Alba - Izby s vlastnou toaletouPenzion Spindleruv Mlyn Alba - v izbach je telefonPenzion Spindleruv Mlyn Alba - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: